Sdílet Tweet

VIDEO! Český Floyd si prý nevzal drogy, ale jen prášek na spaní..

VIDEO! Český Floyd si prý nevzal drogy, ale jen prášek na spaní..

Případ, který rezonuje společností už několik dní. Silně připomíná to, co se stalo v USA. Ležel nahý na zemi, pak se pral s jiným narkomanem a nakonec jako blázen mlátil do zaparkovaných aut. Ani nové video z Teplic ale romského aktivistu Emila Voráče nepřesvědčilo o tom, že sobotní policejní zákrok proti drogově závislému muži byl v pořádku. Co podle něj bylo špatně?

Co měli policisté udělat jinak?

Tento aktivista navíc zmiňuje, že podle nových informací, jež má k dispozici, nebyl „český George Floyd“ pod vlivem drog, ale vzal si pouze lék proti bolesti, který mu předepsal lékař. A ten lék všechno tohle způsobil. Jak to dále vysvětluje a co na to policie? Podívejte se na pokračování na další stranu.

Komentářů

komentáře