Mobily prý způsobují neplodnost. Šokující výsledky 10leté studie na 50 000 mužích.
Švýcarští vědci zveřejnili alarmující zjištění: muži, kteří používají mobilní telefon více než 20krát denně, mají o 21 % nižší koncentraci spermií než ti, kteří telefon používají méně než…
15. 6.
5 min čtení