Okouzli tvého crushe těmito JEDNODUCHÝMI triky! Zaručený úspěch!Během našeho života si oblíbíme mnoho lidí, avšak málokdy to přeroste v tzv. crush. Pokud se jím pro nás někdo stane, můžeme na něj myslet celé dny a cítit se jako v sedmém nebi. Být zamilovaný je povznášející pocit, který vám vylepší náladu i v těch nejhorších dnech. Naneštěstí se to častokrát přehoupne v zoufalství, které pramení z toho, že se vám daná osoba nevěnuje nebo city dostatečně neopětuje. Být zamilovaný se pak rychle přehoupne v obrovskou přítěž.

Kladete si otázky, jestli jste udělali něco špatně vy, a přehráváte si dokola všechny společné momenty, abyste na to přišli. Je proto pochopitelné, že využijeme každé příležitosti, jak se před naším crushem ukázat v co nejlepším světle. Proto zde pro vás mám seznam několika věcí, se kterými byste mohli naklonit misky vah ve váš prospěch, ačkoliv se zdá vše ztracené. Nezapomeňme, že jsme pouze lidé, a že ačkoliv ses může zdát, že o vás vaše drahá polovička neprojevuje zájem, v duchu cítí stejnou náklonost vůči vám.

Jak odhalit, jestli o vás váš vyvolený má zájem?

Bohužel zde už jsme na to každý sám, jelikož svou jedinečností i každý jinak uvažujeme či projevujeme city. Logicky by si každý řekl, že když se někomu někdo líbí, bude se snažit na něj být co nejvlídnější, pozve ho do kavárny a skrze drobnosti ukáže svůj zájem. Paradoxně jsou tací, kteří svou náklonost ukazují zcela opačně. Dobým příkladem je chování malých chlapečků ve školce. Tahají holčičky za copánky, vyplazují na ně jazyk, kradou jim panenky a obecně je trápí. Chtějí tím však ukázat svůj zájem, ačkoliv by si to člověk na první pohled neřekl. Proto hned nezoufejte, když se váš crush zdá chladný a odtažitý, může to být jeho způsob, jak projevuje zalíbení.

Chcete zvýšit vaše šance na vztah? Podívejte se do galerie na několik jednoduchých triků, kterými okouzlíte i to nejzatvrzelejší srdce!

 

 

 

 

Komentářů

komentáře