Tyhle potraviny vám zvětší prsa PŘES NOC! O které jde?Jen se přiznejme, kolik z nás si někdy nepřálo mít větší prsa? Mnoho kluků je často tázáno, jestli se jim na holkách víc líbí zadek nebo prsa, odpověď vás však překvapí. Názor se dost různí, jednou jsem však dostala argument, se kterým jsem nemohla než souhlasit. Jednou mi kamarád řekl, že se mu víc líbí prsa z toho důvodu, že s těmi se vlastně nedá nic udělat, což po přečtení tohoto článku zjistíme, že není vůbec pravda.

Že zadek se dá vždycky vypracovat, ale prsa jsou prostě dvě vybouleniny plné tuku, tudíž tam se velikost ovlivňuje jen váhou. Ne vždy se to však ovlivnit dá. Mnohokrát to prostě je dané genetickou výbavou. Vždyť kolik jste potkali holek s uzounkým pasem, ale poměrně velkým poprsím? Dá se to však vůbec nazvat darem? V mnoho případech je to čisté prokletí, obzvlášť pokud děláte sport. Taková sportovní podprsenka s podporou a výztuží stojí klidně dvakrát tolik, a rozhodně máte menší výběr. A to se tu vůbec nebavíme o tom, jak je každý dopad a poskok cítit. Bere se to však jako znak ženskosti, a i když vám budou kluci tvrdit, že tělo pro ně nic neznamená, a že jim jde hlavně o to, co je uvnitř, za hezkou kočkou s velkými prsy se ohlédne každý.

Co dělat, když žádný prsa nemám?

I to může nastat, je však důležité se přes to co nejrychleji přenést. Ne každý je tím holt obdařen, a na půvabu vám to nijak nesráží. A pro jejich velikost či kompletní absenci by se vám posmívali jen absolutní primitivové, jejichž názor si nemůžete vůbec brát k srdci. Společnost je v dnešní době tak tolerantní, že se nemáte čeho bát. Unikátnost je v každém z nás bez ohledu na vzhled. A navíc se nemusíte stresovat se zdravotními problémy nebo malým výběrem podprsenek.

Pokud si je však přesto chcete zvětšit, přejděte do galerie, kde se dozvíte víc!

 

 

 

 

Komentářů

komentáře