Těchto 5 ženských jmen působí na muže jako MAGNET! Patříš mezi ně?







Některé z nás se mohou pyšnit neobyčejnými přednostmi, které přitahují muže jako mouchy na světlo. Může se jednat o tělesné přednosti nebo naopak o povahu, která mírné nedostatky ve vzhledu vyváží. Žádný vypracovaný zadek či štíhlý pas se totiž nemůže rovnat s dobrým srdcem, upřímným úsměvem či unikátním smyslem pro humor. Kdyby takto uvažovali všichni, život by byl o něco hezčí. Bohužel je pro mnoho lidí hlavním faktorem zevnějšek a nebojí se tento názor hlásat dál.

Mladé dívky a chlapci si tím o svém těle vytváří zkreslený obraz a trpí pocitem, že jsou oškliví. Nevěřili byste, jak může jeden komentář na postavu ovlivnit sebevědomí dané osoby a jakou škodu to napáchá. Obzvlášť pokud už tak si jsme nejistí tou jednou problémovou partií a někdo nás na ni ještě k tomu upozorní. V těch nejhorších případech to vede až k poruchám příjmu potravy nebo sebevražedným myšlenkám. Pokud také trpíte nejistotou a nejste spokojení s tím, jak vypadáte, pojďme se podívat na důvody, proč mít své tělo rád!

Jak se smířit se svým body image a nenechat se rozhodit okolím?

To, jak jsme se narodili, ani v nejmenším neovlivňuje to, kým jsme doopravdy. Ne všem nám byla do vínku dána ostře řezaná čelist, projmutý pas či ňadra dmoucí a čím dřív si to uvědomíme, tím dřív se sebou budeme spokojeni. Taky jsme se mohli narodit s nějakou poruchou nebo anomálií, která by nám dokázala život pořádně znepříjemnit. Nemusíme se proto hroutit z toho, že se nám dělají strie nebo celulitida v oblasti stehen. Každý máme nějakou nedokonalost, které bychom se nejradši zbavili, pro každého je to subjektivní. Největší paradox na tom je, že kolikrát tu nedokonalost vnímáme jen my sami. Pro okolí to žádná vada není nebo si jí třeba ani nevšimli.

A nejen tělem dokážete oslovit vaši spřízněnou duši, na některé platí tato jména! Zajímá tě, která to jsou? Jdi do galerie a dozvíš se to!

 

 

 

 

Komentářů

komentáře