To, co vám udělá pití džusu po ránu, vás bude šokovat!Žít zdravě a mít dobrou postavu je jedním ze snů každé dívky. I když možná ještě víc si každá z nás přeje jíst cokoliv, aniž by se to nějak projevilo na naší váze, ale to je bohužel spíš zbožné přání, než aby byla nějaká šance, že se to stane realitou. Ale když k sobě budete upřímní, opravdu byste zvládli každý den večeřet pizzu, k obědu chodit jen do McDonaldu a k snídani sníst celé pekařství? Po chvíli byste to rádi proložili něčím nutričně bohatším a zdravějším.

Ale co se dá kvalifikovat jako zdravější? Dříve to bylo jednodušší, dá-li se to tak říct, protože nebylo zas tolik možností a nikdo se v tom tolik nerýpal. Jenomže postupně se začaly dělat různé experimenty, které vám postupně zkazily veškeré potraviny, protože skoro na všem našli nějakou chybu. Vezměte si třeba takové smažení. Dříve bylo zvykem si udělat slaninu a tuk z ní využít rovnou na vajíčka nebo toast. Poté se řeklo, že přílišné jezení tuku a sádla vám zkracuje život, a že je mnohem lepší přejít na máslo. Poté přišla éra oleje, éra různým mastících sprejů, a nyní se do toho postupně začínají zapojovat i všemožné rostlinné a veganské přípravky.

Jak se v těchto matoucích zprávách vyznat?

Jelikož na nás je nátlak sociálních médií ze všech stran, je opravdu těžké říct, čemu věřit. V jednu chvíli máš jíst ovoce furt, poté je zase akorát na tloušťku, a končí to u jezení ho, ale pouze před šestou hodinou. Pro lidi, kteří se chtějí vrhnout na zdravé stravování, je to potom natolik chaotické, že to vzdají.

Což je samozřejmě velká škoda, protože si akorát stačí najít nějakého nutričního specialistu, který už vám s tím pomůže. Je důležité si nenechat těmito zprávami plést hlavu a jíst to, co nám chutná a je dobré pro naše tělo. Ale přeci pro tebe mám pár doporučení, mezi které patří; džus po ránu radši nepij. A víš proč?

Jestli tě to zajímá, koukni do galerie!

 

 

 

 

Komentářů

komentáře