Odstranila květiny Z HROBU! To neměla dělat!!Odchod našich milovaných je vždy neuvěřitelně psychicky náročný proces. Je těžké náhle přijmout, že už je nikdy neuvidíme. Pro organismus to patří k nejvíc stresujícím situacím, které se nám mohou stát, obzvláště jedná-li se o smrt partnera. Pokud vám totiž vaše milovaná polovička zmizí ze života, jako by odešla část vás samotných. Mnozí se s tím nikdy nevyrovnají a do konce života si už partnera nenajdou.

Není divu, musí být těžké si říct, že je načase vyměnit náš zármutek za naději na nový vztah. I pro toho druhého to není procházka růžovou zahradou, jelikož žije s vědomím, že dost možná jen nahrazuje již zesnulou pravou lásku, a kdyby měla ovdovělá osoba možnost si vybrat, třeba by si radši zvolila její původní polovičku. Smrt však neafektuje jen partnera, ale i případné potomstvo. Ti na druhou stranu ztratili rodiče a tudíž i jeden z jejich největších vzorů v životě. Děti se během svého vývoje učí výhradně od nich, a jelikož jsou tu pro ně v době, kdy se seznamují se světem, patří mezi jeho nedílnou součást. Mnoho holčiček vám řekne, že až vyrostou, chtějí být jako jejich maminky. A slovo máma a táta patří mezi první, které dítě vypustí z pusy.

Důležitost rodičů v dětství

Podle psychologa Sigmunda Freuda se naše osobnost v průběhu raných let vyvíjí nejvíce, tudíž věci, co se nám stanou v tomto období, na nás i mají největší vliv. A absence jednoho z rodičů je určitě důležitý faktor. Osobnost či chování jednoho z nich můžou dokonce fatálně ovlivnit naši budoucnost. Příkladem jsou například dcery, které si nachází stejný typ mužů, jako jsou jejich otcové.

Co se stalo této paní, která z hrobu odstranila květiny a chtěla tím pomoct svému otci? Mrkni do galerie a dozvíš se to!

 

 

 

 

Komentářů

komentáře