Celý svět šokován holčičkou, která ve svých 11 letech právě porodila!Není však první, které se to povedlo. Před ní už bylo několik případů, kterým se v takhle útlém věku povedlo přivést dítě na svět. Pro mnohé je to silně kontroverzní téma, protože zastávají názor, že potomka by měl člověk začít vychovávat, až na to bude sám psychicky i finančně připraven, což se o 11leté holčičce ani zdaleka říct nedá. Samozřejmě je velice těžké se nakonec rozhodnout pro variantu B, kterou je potrat.

I když se ještě nejedná o něco, co mluví nebo na vás kouká svýma nevinnýma očima, je to koneckonců živoucí bytost, a vy si moc dobře uvědomujete, že se mohlo jednat o vaše dítě. Minimálně většina žen si i představovala, jak ho poprvé vede do školky, přihlašuje na kroužek, hostí jeho kamarády ze školy, jde s ním na zmrzlinu, atd. A to všechno zmizí po jedné operaci. Bohužel ne vždy se povede se dostat do jiného stavu ve chvíli, kdy je na to člověk připraven. Je tomu tak například při znásilnění nebo při nechráněném sexu. Nemusí se pak ani jednat o ženu, oběti znásilnění bývají mnohem častěji mladé slečny. A upřímně, kdo by chtěl nosit dítě někoho, koho nejenže nezná, ale ani poznat netouží?

Proč se takto malé holčičky nerozhodnou pro potrat, ale radši dítě vychovají?

Odpověď na tuto otázku moc neexistuje, protože to je hodně subjektivní. Jak je vám asi známo, křesťanství je zásadně proti potratům, tudíž se může jednat o porod čistě z ctění náboženských zásad. Druhá možnost je smutná, ale je to taky pravděpodobné, a to sice, že jim jde o to se nějak zviditelnit. Vždyť prakticky celá Guinessova kniha rekordů je soubor lidské hlouposti, když se nad tím tak zamyslíte. Rekordy, kdo sní víc párků za minutu, nechá si narůst delší nehty nebo se nejvíce nechá potetovat, jsou lehce absurdní, a kolikrát i zasahují do lidského zdraví, tudíž se tam dá přidat i porod 11leté holčičky.

Chceš se dozvědět více o novopečené mladé matce? Mrkni do galerie!

 

 

 

 

Komentářů

komentáře