Odpadní vody můžete řešit kvalitní betonovou jímkou. Jsou dostupné po celé ČRMnoho lidí je nuceno řešit, co s odpadními vodami u domu. Kanalizace totiž stále není všude standardem a staré řešení v podobě klasické žumpy již dnes není možné. Z tohoto důvodu se nabízí buď čistička odpadních vod, která je ale velmi drahá, nebo můžete použít klasickou jímku. Ty se nabízejí buď v plastovém provedení anebo mohou být betonové. V případě betonového řešení získáte velmi bytelnou konstrukci, která vydrží v podstatně po celou dobu očekávané životnosti.

Největší výhody betonové jímky

Septik by měl být především bytelnou nádobou, ze které nebudou prosakovat odpadní vody do okolního podloží. Vzhledem k tomu, že plastové jímky je často potřeba někdy obezdívat, pro zvýšení jejich pevnosti, stále více lidí se zajímá o jímky betonové. Zajímavá je nabídka betonových jímek Brno, kde můžete získat řadu benefitů. Můžeme mezi ně rozhodně zařadit také:

  • Dopravu po celé ČR
  • Dodání do 10 dní
  • Bezplatnou montáž

V případě zájmu můžete navíc získat slevu na vaši zakázku, a to tehdy, pokud se na instalaci jímky domluvíte také se svým sousedem. Jímku si můžete vybrat v různých velikostech, a to od 4 do 12 kubických metrů. Pokud chcete jímku použít jako septik, určitě volte některou z větších variant, protože nebudete muset odpadní vody tak často vyvážet. Jímka lze použít ale i jinak, třeba jako zásobník na dešťovou vodu. Tedy vám může stačit i jímka o menším objemu.

Vlastní realizace jímky

Pokud si zvolíte instalace jímky odbornou firmou, bude možná potřeba k ní dokoupit ještě nějaké příslušenství. To zpravidla zajišťuje bezpečnost jímky na konkrétním místě. Jsou to třeba pojezdové poklopy. Takové příslušenství je samozřejmě volitelné dle potřeby. Namontujeme betonové jímky v Ostravě, ale také v již zmiňovaném Brně nebo v libovolném jiném koutu republiky. Třeba odkazovaná odborná firma má totiž celostátní působnost.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře