ČOV levně a rychlePřemýšlíte o tom, že byste si také pořídili čistírnu odpadních vod? Výborně! Taková čistička odpadních vod je vynikajícím zařízením, které řeší situaci tam, kde není k dispozici klasická kanalizace, a nejenže přispívá k úspoře vody a ochraně přírody, ale uspoří vám také vaše těžce vydělané peníze. Statisticky taková ČOV může rodině uspořit až 100 000 Kč ročně.

Jenže jak si takovou ČOV pořídit? Pokud jste si o tom něco již četli, pak víte, že tento proces není úplně jednoduchý. Nejdříve ze všeho potřebujete projektovou dokumentaci. Tu vám musí zařídit kvalifikovaný projektant. Ti bohužel obvykle nemívají čas a nechávají nové klienty čekat celé měsíce. Následně potřebujete hydrogeologický posudek. U hydrogeologů je stejná situace jako u projektantů. A, aby toho nebylo málo, následně potřebujete oficiální povolení úřadů.

Dokážete si představit, že něco takového zabere týdny a měsíce vašeho času. Je tu ale jedna možnost, jak si ušetřit čas, námahu i energii. Projektová kancelář ZAKRA s.r.o. se zaměřuje na vodohospodářské projekty na klíč. Pro své zákazníky dokáže zařídit nejen ČOV ale i retenční nádrže či přípojky od A do Z. Neztrácejte zbytečně čas a zkuste je také.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře