Beton, to je kamenivo, cement a vodaVíte, jak se vyrábí beton? Aby ne, běžně se přeci používá při stavbě domů, úpravě terénu, zahrad a vůbec všude kolem domu. Beton na výrobu plotu, to je ale něco trochu jiného. Od tohohle betonu se vyžaduje mnohem víc. Je totiž důležité, aby byl stálý na světle, stabilní i při dlouhodobém působení vlhkosti a neměnil své vlastnosti. Takové požadavky už vyžadují trochu preciznější technologické postupy a vybraný materiál. Na výrobu betonového oplocení se používá několik frakcí kameniva, kvalitní cement a přesně dané množství vody. Z betonu se potom vyrábí plotové sloupky i plotové dílce. Ty jsou navíc ještě vyztuženy ocelovými armaturami pro maximální životnost a bezúdržbovost.

Základ betonového plotu tvoří sloupky a mezi nimi jsou instalovány plotové desky až do požadované výšky oplocení. Díky různým formám při výrobě můžete vybírat z několika designových provedení, přidaná barviva upravují výslednou barvu plotu. Betonový plot se vyrábí s dekorem štípaného kamene a cihliček. Novinkou letošní sezóny je lamelový plot, který nabízí originální design lamel s průhledy, které celý plot opticky provzdušňují a odlehčují. Betonové ploty můžete vybírat s dekorovanou jednou nebo oběma stranami. Variabilní je potom také tvar zakončení plotu, k dispozici jsou rovné plotové dílce, do oblouku a také s ozdobnou mřížkou. Chcete-li plot oživit, použijte dřevěné latě v kontrastní barvě, které plotu dodají větší šmrnc.

Nejste si jisti, který plot bude k vašemu domu to pravé ořechové? Vyzkoušejte on-line vizualizaci. Můžete si zde vyzkoušet nejrůznější kombinace parametrů plotu a porovnat výsledky, abyste si vybrali plot, který vás nejvíc osloví. Potřebujete vidět plot na vlastní oči? Potom navštivte vzorkovou prodejnu V Tupadlech u Čáslavi a domluvte si zde rovnou i realizaci vašeho oplocení. Získáte tak kvalitní plot se spoustou benefitů podle vašich představ na míru.

Komentářů

komentáře