Objevilo se video tragického pádu turistů ze Sněžky. Oba byli nalezeni mrtví.Na vrcholu Sněžky nedávno došlo k tragické události, která zasáhla nejen turisty, ale i veřejnost. Dva polští turisté, muži ve věku 47 a 23 let, utrpěli pád, který se bohužel pro ně stal osudným. Tento hrůzný incident byl zaznamenán jedním ze šokovaných turistů a video rychle obíhá sociální sítě. Co se vlastně přesně stalo? Podívejme se na tento tragický případ podrobněji.

Jak je to možné?

Podle informací polských médií se oba turisté navzájem neznali a nebyli spříznění. Podle svědků starší muž údajně uklouzl a spadl, zatímco mladší se snažil pomoci, avšak i on skončil pádem. K nehodě došlo na náročné straně hory, kde se oba turisté nacházeli. Celý šokující incident zachytil na kameře další turista, který později video sdílel na sociální síti.

Zveřejněné video zachycuje celý průběh tragické události. Na začátku vidíme autora videa, jak vystupuje na Sněžku, a náhle stiskne tlačítko na své kameře, když se vedle něj začne dít něco děsivého. Kamera zachycuje pohyb jednoho z turistů po svahu dolů a hlas autora s údivem komentuje situaci. Oba turisté se nakonec zřítili na polskou stranu hory do kotle a říčky Lomniczky.

Pokračujte do galerie

 
 
 
 
 

Video níže:

 

 

 

 

 

Komentářů

komentáře