Haj a Smetana škemrají o přístup na Voyo, protože se nemohou jinak dívat na Survivor…Zda trpí Emma Smetana a Jordan Haj finanční nouzí, nebo jsou jen extrémně skoupí, se stalo otázkou mnoha, kteří zahlédli nedávný příspěvek talentovaného hudebníka na Instagramu. V něm se doslova dožaduje cizích přihlašovacích údajů na Voyo, službu, která stojí jen několik desítek korun měsíčně. Může být jejich pobyt na Bali nákladem na rodinný rozpočet? I když se Smetana a Haj chlubí luxusními zážitky z indonéského ostrova, zdá se, že jsou v podstatě na dně.

Jsou ve finanční tísni?

Haj, který na Instagramu obvykle prezentuje luxusní život se svou partnerkou, teď žádá svých téměř 60 tisíc sledujících o Voyo účty. „Můžete mi prosím někdo půjčit své přihlašovací údaje na Voyo?“ napsal Haj, který se teď podílí na soutěži Survivor, společně se Smetanou. „Máme s Emmou Smetanou v Survivoru tenhle rok příliš moc kamarádů na to to nevidět,“ dodal.

Nicméně, měsíční předplatné Voyo stojí jen 159 korun, což je asi pět korun denně. Ačkoliv by se mohlo zdát, že by slavný pár měl tuto částku zvládnout, zdá se, že vynakládají více, než vydělávají, a to i přes plánované koncerty, které mají začít až v dubnu.

Článek pokračuje v galerii níže

 

 

 

 

Komentářů

komentáře