Trefné ilustrace života v karanténě – koronavirus. Poznáváte se?Jak zvládáte karanténu vy? Koronavirus není jen jako chřipka. Zdá se vám to krátké a nebo se nemlžete dočkat dne kdy tohle všechno skončí. Je tu další vlna pandemie koronaviru je u nás v plném proudu a ze stále rostoucích čísel to bohužel vypadá, že toto těžké období jen neskončí, bohužel.  Mnoho z nás se už tak minimálně kvůli podezření z nakažení ocitlo a v karanténě a kvůli hrozícímu lockdownu by si dobrovolnou karanténu a izolaci od vnějšího světa měl co nejvíce naordinovat asi každý z nás. Jenže život v karanténě není nic jednoduchého a po několika dnech začne solidně lézt na mozek. A to nám jistě všichni potvrdíte.

Jaký je život v karanténě?

Opravdu to není nic jednoduchého a každému karanténa opravdu nedělá dobře a občas je to v ní skutečný boj. Jedna turecká ilustrátorka Yasemin Demirel se pak tyto karanténní úskalí rozhodla ukázat ve všeříkající a vtipné formě. A v některých jejích vtipných situacích se určitě poznáte. No,

všechno se musí brát s humorem, a o současné pandemické situaci to platí obzvlášť. Podívejte se na všechny tyto ilustrace níže pod tento text do naší fotogalerie.

 

 

 

 

 

 

 

Komentářů

komentáře