Zbavte se žlutých zubů díky kokosovému oleji.Chcete mít dokonale bílé zuby? Ano, to je to, co každý chce. A jak toho docílit? Všechno co potřebujete k údržbě svých zubů je pravidelné čištění se zubní pastou, dentální nití a ústní vodou. Je zde ale mnoho dalších rady, které bílé zuby podpoří. Například velkou pomoc Vám ale ještě k tomuto všemu může přinést vypláchnutí úst lžicí kokosového oleje. Tento olej totiž dokáže skvěle zničit i mikroskopické organizmy, které by vám mohly poškodit zuby a také vám způsobit nepříjemný zápach z úst. Ten by určitě nikdo z vás nechtěl. Kokosový olej také dokáže vaše zuby udržet krásně bílé.

Kokosový olej jako zubní pasta?

Kokosový olej je skvělý pomocník na zuby. Pokud tento olej využijete i jako zubní pastu, tak předejdete většině zubních kazů a spoustě dalším problémů, které způsobuje nečistota v ústech. Nejlepší je panenský kokosový olej, který najdete v každém bio obchodě a někdy i v supermarketech a to za rozumnou cenu. Pro přípravu pasty ho budete potřebovat 30 g a společně s ním i 3 polévkové lžíce jedlé sody.Tyhle dvě ingredience zamícháte a vznikne tak vaše nová pasta. Použijte ji ale i na číštění jazyka. Tím si i zaručíte svěží dech.

Kde ho koupit?

Jistě si říkáte, že pojme kokosový olej asi slyšíte poprvé. A kde tak by se dal koupit? Věřte, že je to vcelku jednoduché. Na internetu je plno druhů. My doporučujeme BIO kvalitu, tedy nejlépe Coconut Oil BIO. Můžete ho koupit jak v malém balení, tak i pro větší zásobu ve 2l balení. Napište nám, jak Vám to šlo do komentářů.

loading…


 

 

 

 

Komentářů

komentáře