Zapeklitá situace. Matka požádala na internetu o pomoc. Odpovědi Vás dostanou.Jak ukazuje nadpis, tak tohle je opravdu zapeklitá situace. Internet je kouzelné místo, jehož obyvatelé mohou mnohdy vyřešit i problémy, které jsou na první pohled neřešitelné. Kamarádka Tchajwance jménem Tseng Shao-Tsen se dostala do neobyčejné a neobyčejně zapeklité situace. Její talířky nějakým způsobem náhle začaly sjíždět z polic skříně. Ta však byla naštěstí zavřená, a tak se talíře zastavily o její prosklená dvířka. Prostě smůla a štěstí zároveň.

Jak tohle jen vyřešit?

Tahle situace neměla řešení a máma nemohla přijít na to, jak zdánlivě nevyhnutelnému pádu zabránit. Poté, co jim došly nápady, se se svým kamarádem Tsengem rozhodli požádat o pomoc lidi na internetu. Jejich příspěvek získal šokujících 15 000 reakcí a 439 komentářů. Nicméně kdybychom tvrdili, že byly užitečné a nápomocné, přeháněli bychom.

Kdyby skříň otevřela, všechny talíře a misky by spadly na zem, kde by se roztříštily na stovky kousků. Jednak by tedy bylo třeba vše pečlivě uklidit, a jednak by také nebylo z čeho jíst večeři.

Dostala nápad

Tseng na žádost své kamarádky tento snímek zveřejnil v tchajwanské facebookové skupině s názvem Baoliao Commune.

A krátce poté již uživatelé sociální sítě vyrukovali s řešeními všeho druhu. Je však nutné podotknout, že zdaleka ne všechny byly nápomocné. Jak se ale říká, darovanému koni na zuby nehleď. Požádala internet o rady a také dostala je, ačkoli nejspíš jiné, než si představovala!

My vám nyní několik přeložených reakcí přinášíme, ať si je můžete vychutnat také. Podívejte se na všechny níže do naší fotogalerie.

loading…


 

 

 

 

Komentářů

komentáře