Vyzdobte si váš domov. Mnoho věcí vyrobíte samiDomov nejsou jenom čtyři zdi a nábytek. Důležité je také to, abychom se zde pokud možno cítili dobře a také příjemně. Jak toho docílit? Ideálně vhodnou výzdobou. Tu samozřejmě nemusíte kupovat a zbytečně utrácet, stejně jako nemusíte ani riskovat to, že v obchodech narazíte na řadu kýčů. My vám ukážeme, že mnoho věcí snadno zhotovíte sami.

Vytvořte si originální nádobí

První náš tip se týká vašeho nádobí. Klasikou ve většině domácností je to, že se používá jenom to jednobarevné. A to vypadá celkem nudně. Pokud si ho budete chtít zajímavě vylepšit, není to žádný problém. Pokud znáte termolis VACUUM na potisk, jistě víte že je tou nejjednodušší cestou, jak například na váš hrneček přenést jakýkoliv obrázek. Rychle, kvalitně a bez námahy. Vše zařídí technika a unikátní technologie tisku. A nemusí se jednat jenom o hrnečky, talíře, nebo jiné nádobí. Originálně potisknout lze také:

  • Dlaždice
  • Přívěsky
  • Hodiny

Vytvořte si různé dekorace

I tady můžete být kreativní a ničeho se nebát. Společně se podíváme hned na dva postupy. První komplikovanější, kdy se neobejdete bez nůžek a toho, že si vše musíte vystřihnout. Druhá varianta je jednodušší. Pomoci může bezporuchový řezací plotr, který během chvíle vyřeže potřebné motivy. Hlavně u těch komplikovanějších se jedná o mnohem lepší volbu. Ideální volba třeba při řezání různých šablon, ale také samolepek. Obojí může ve vaší domácnosti přijít vhod.

Nebojte se barev

Zmínili jsme dvě cesty, kterými svůj interiér rozhodně zkrášlíte. Ať už zvolíte jakoukoliv, jedno si pamatujte. Rozhodně se nebojte barev. Dnes je trendem kombinovat různé výrazné a pastelové odstíny, které nejenom upoutají pozornost, ale váš byt i dům skvěle prozáří. Tak zapomeňte na sterilno, které velmi často navozuje stále ještě populární bílá. Možná může vypadat celkem luxusně, ale jinak je nic moc.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře