Využitím služeb daňového poradce ušetříteVstávají vám vlasy hrůzou na hlavě, i když jen pomyslíte na to, že se blíží poslední březnový den? Nechce se vám vyplňovat daňové přiznání, ale raději byste trávili svůj čas jinak? S rodinou, přáteli, nebo byste ten čas chtěli prostě věnovat podnikání v tom, co vás baví, a papírování byste klidně přenechali někomu jinému?

Využitím služeb daňového poradce nejen, že ušetříte svůj čas, ale dost možná také peníze. Částka, kterou investujete do někoho, kdo to umí, se vám totiž pravděpodobně vrátí. Když svou práci odvede kvalitně, vy ušetříte na odvodech, a tak to, co ušetříte, budete moct využít třeba pro své další podnikání. Daňový poradce se orientuje ve svém oboru a ví, které položky může z daní odečíst.

Ideální samozřejmě je, pokud s odborníkem spolupracujete skrz celý rok. Díky tomu nebudete mít chyby v účetnictví, se kterými se už před deadlinem odevzdání daní nic nemůže udělat.

Pokud se rozhodnete využít služeb daňového poradce, prodlužuje se vám lhůta, do které můžete odevzdat daňové přiznání, a to na 30. červen. Ovšem pozor. To, že vás někdo v oblasti daní zastupuje (tedy, že má vaši plnou moc v této věci), je třeba hlásit správci daně, na správu sociálního zabezpečení a také zdravotní pojišťovně. A to ještě před běžnou lhůtou pro podání daňového přiznání. Tedy před 31. březnem.

Nemusíte se bát, že by daňový poradce vyzradil citlivé informace ohledně vašeho podnikání. Je dle zákona vázán mlčenlivostí. A pokud udělá daňový poradce chybu, z jeho pojištění se vám uhradí škody, které touto chybou vzniknou.

Jste již teď rozhodnutí, že byste rádi využili služeb daňového poradenství, ale nevíte, kde a jak najít dobrého specialistu na daně? Vybírejte podle referencí, zaměření (které by mělo být co nejbližší vašemu podnikání) a zkušeností. Důležitá je samozřejmě také cena, ale myslete na to, že kvalita je v tomto ohledu podstatná.

Daňová kancelář s.r.o. se zaměřuje na daňové poradenství v Brně a okolí. Odbornost, kvalita a zkušenosti jsou zaručeny. Fungují již od roku 1995 a v současnosti klientům pomáhá s daněmi 10 stálých zaměstnanců.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře