Vytvořte si digitální PF zcela zdarmaJiž třetím rokem nabízí společnost Webnode službu vytvoření vlastního PFka pomocí webové aplikace. Jednoduše ho vytvoříte pomocí připravených šablon a rozešlete svým známým. Ušetříte tak čas, i peníze.

Novoroční přání mají v České republice silnou tradici. Papírová novoročenka s přáním do dalšího roku se stala populární už v průběhu 19. století. Významným popularizátorem byl v první polovině 19. století hrabě Karel Chotek z Chotkova a Vojnína. Z francouzského „pour féliciter“, tedy pro blahopřání, údajně vytvořil dnes dobře známou zkratku PF. Novoročenky se staly alternativou k přání šťastných a veselých Vánoc, a také možná jakousi omluvou, že jste nestihli osobní návštěvu.

Výhody digitálního „PFka“

Zatímco dříve převažovala přání papírová, dnes má již většina digitální podobu. Mají totiž hned několik výhod. Vytvoříte je klidně na poslední chvíli, je snadné je poslat většímu poštu lidí a jejich poslání vás nic nestojí. Popularitu digitálních přání ostatně potvrzují i vyhledávače a také interní statistiky společnosti Webnode, díky které si můžete novoročenku vyrobit.

„Před koncem roku jsme vždy pravidelně dostávali řadu dotazů, zda náš systém neumí vytvořit novoroční přání. Proto jsme vytvořili webový projekt, který umožňuje snadno a rychle si pěkné přání naklikat,“ vysvětluje za Webnode Slawomír Budziak, vedoucí zákaznické podpory. V prvním roce vytvořili Češi přes 1.000 elektronických přání, v loňském jich bylo více než 1.500.

Jak na to?

Na stránce https://www.webnode.cz/vytvorit-pf/ jsou předpřipravené vánoční i novoroční šablony. Vybírat můžete ze sedmi návrhů a obsah i vzhled šablony snadno přizpůsobit svým potřebám. Všechny texty v šabloně můžete libovolně upravovat, měnit jejich barvu, velikost, font i umístění. Firmy uvítají možnost vložit do PFka také své logo nebo fotku z vánočního setkání. Přání lze doprovodit i videem, seznamem předsevzetí nebo třeba odpočtem času do Nového roku. Kreativitě se meze nekladou a vy si tak můžete s vaším PF přáním pěkně vyhrát a vyladit ho ke své dokonalosti.

Šablony je možné upravit také na mobilních zařízeních, takže přání vytvoříte jednoduše jen s pomocí telefonu nebo tabletu. Stačí si vybrat stylové PF, upravit ho podle svých představ a odeslat na e-mail adresáta nebo ho sdílet na sociálních sítích. Jakmile budete se vším spokojeni, dáte přání publikovat a vaše digitální PFko je připravené k rozeslání. Jednoduše a rychle odkaz připojíte k vašemu e-mailu nebo ho pošlete prostřednictvím Messengera, WhatsApp či jiné aplikace.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře