Výrobci představují plavky s nulovým vypálením lemu. Skutečně fungují?S létem konečně přichází možnost dopřát své bledé pokožce trochu barvy. Někdo se tím příliš nezaobírá a pohybuje se na slunci dle potřeby bez snahy docílit bronzového odstínu, zatímco jiní se zběsile ženou do nejbližšího parku a snaží se rovnoměrně opálit. Někteří po tmavší pleti touží tak moc, že se až vystavují nebezpečí. Ačkoliv sluněním získáváme vitamin D, který je dobrý pro naše kosti a zuby, zároveň tím nad námi visí hrozba v podobě rakoviny kůže.

Pohyb na slunci už není tak bezpečný jako dříve a bez použití opalovacího krému nám hrozí spálení. Vzhledem k tomu, jak nás pokožka následně bolí, pochopí i laik, že se to tělu nelíbí. V těch nejhorších případech se můžete dostat až na popáleniny druhého stupně, které se vám budou hojit po dobu několika týdnů. Proto je třeba nic nepodceňovat a používat krémy s vysokým faktorem a následně i ty poopalovací pro regeneraci pokožky. Přespřílišným slunění ohrožujeme zdraví našeho organismu a z jakého důvodu? Abychom měli nazlátlou pleť a bylo na nás vidět, že jsme si mohli dopřát týden na pláži. Je na čase dát marnivost stranou a nevystavovat se zbytečně nebezpečí.

Opalování v no tan lines kolekci

Trendem letošního léta bezpochyby patří speciální plavky, které po sobě nezanechávají žádné obrysy. Z mého pohledu je to spíše chytrá vychytávka než nutnost, ale nepopírám, že se může hodit. Pokud ve vaší skříni máte šaty s odkrytými zády či komplikovaným vázáním, je pochopitelné, že nechcete, aby byla vypálená ramínka vidět. Dalším problémem pak může být fakt, že častokrát střídáme typy plavek, takže se pak vypálení mohou překrývat a kazit celkový hezký dojem.

Tato no tan lines kolekce by tomu měla předejít pomocí speciální látky. Skládá se z milionů malých čtverečků, přes něž se slunce dostane. Zdali však opravdu fungují, je diskutabilní, neboť mnoho lidí to komentuje se slovy, že v tom případě musí být plavky průhledné a tím pádem nepoužitelné.

Komentářů

komentáře