Vydejte se do Tater na nezapomenutelnou dovolenou. Kde to bude to pravé?Tatry patří bezesporu mezi nejnavštěvovanější velehory českými turisty. Samozřejmě je to z důvodu blízkosti Slovenska, které má řada našinců v dosahu, ale nepochybně vám může vyhovovat také příbuznost jazyka, takže se všude snadno domluvíte. Dovolená v Tatrách je zkrátka jako dovolená u nás doma. Kde se ale nejlépe do Tater vydat? O tom si něco řekneme v tomto článku.

Vybíráme ubytování

V Tatrách existuje mnoho hotelů, ale pokud chcete zažít opravdovou vysokohorskou atmosféru, musíte si umět vybrat. Mezi opravdu stylové hotely v prostřední slovenských hor patří bezpochyby ten v malebné oblasti Liptov. Rozhodnete-li se zvolit hotel Liptov, kterému se přesně říká Hotel Björnson, budete ubytováni v samotném srdci střediska Jasná v Nízkých Tatrách. Stylovou atmosférou na vás tento hotel dýchne už svým zařízením. Pro toto místo rozhodně hovoří také výhled na okolní přírodu, který vás doslova táhne ven. Ale také v samotném hotelu samozřejmě máte veškeré zázemí. Samozřejmostí je TV nebo wifi připojení. Na výběr máte 4 druhy pokojů:

  • Björnsonka
  • Standardní
  • Rodinný
  • Velký rodinný

První varianta například nabízí dvě oddělená lůžka, varianta standardního pokoje potom manželskou postel. Který pokoj si zvolíte, to závisí zejména na tom, kolik lidí v něm bude ubytováno. Do největšího pokoje se vejde až 5 osob. Pokoje se tak samozřejmě liší také obytnou plochou a do určité míry vybavením. Všude však najdete koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Tematické balíčky a mnoho příležitostí v okolí

V rámci hotelu samozřejmě můžete využít různých pobytových balíčků, které jsou určeny specificky pro konkrétní typ pobytu. Nejznámější hotel Nízké Tatry nabízí balíčky pro aktivní dovolenou, prázdniny s dětmi, ale také pro romantiku. Jedná se o ideální horský hotel v krásné přírodě Demänovské doliny a lyžařského střediska Jasná.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře