Vybíráte silvestrovskou pyrotechniku? Tyto možnosti jsou stále hitemSilvestr se nezadržitelně blíží. Tento den je spojený s oslavou konce roku, což často znamená celkem bujaré veselí. A to je spojeno také s tím, že se po celé zemi odpalují různé ohňostroje. Pokud nechcete stát stranou a vybíráte to pravé, podívejte se na několik osvědčených typů.

Zkuste dýmovnici

Možná je znáte jenom z fotbalových utkání, ale použít ji klidně můžete i při silvestrovských oslavách. Zvláště, pokud hledáte něco, co nutně výrazně nebouchá a co dokáže vytvořit velmi zajímavou barevnou clonu. Zpestřením jsou dýmovnice v různých barvách, jejichž použití je velmi jednoduché. A tak stačí už jenom přemýšlet nad tím, jaké odstíny budou ty pravé. Pokud se podíváme na ty nejzajímavější, tak nechybí:

  • Žlutá
  • Modrá
  • Oranžová

Pochodně jako novinka

Další možností, kterou je možné zvolit, jsou rozhodně prvky, které můžete dost dobře znát taktéž z fotbalových utkání. Ale hodit se mohou také velmi dobře i na silvestrovské veselí. Na mysli máme sršící pochodně, které mohou být také skvělým doplňkem vašich oslav. I tady je možné zvolit z celé řady barevných variant, kde nechybí odstíny jako jsou barvy žluté, bílé, ale také zelené.

Kompakty jsou osvědčenou klasikou

Zapomínat rozhodně nesmíme ani na takzvané kompakty, které jsou dlouhodobě osvědčenou klasikou. Jde o menší boxy o několika ranách, které střílí vzhůru a vytvářejí požadované efekty. Kladem je jednoduché použití, ale i to, že následný efekt bývá velmi povedený.

Hotovo ohňostroje jako součást větších oslav

Velkým hitem jsou také hotové ohňostroje, které jsou často kupovány na oslavy většího počtu přátel. Jde o princip několika kompaktů, které jsou vzájemně propojeny. Daný ohňostroj stačí postavit na vybrané místo, zapálit šňůru a potom si užívat klidně i několik minut naprosto dokonalé podívané. Stejně jako u kompaktů, tak i tady platí, že výběr možností je skutečně bohatý a je na každém, co a jak si vybere.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře