VTIP: Hororový dětský táborMáme zde po dlouhé době jeden skvělý vtip, který jsme pro vás našli. Jedná se o dopis z dětského tábora od dítěte. Říkáte si, že děti toho dokáží vymyslet opravdu mnoho. A tohle je přesně ten případ, který vás dokonale pobaví. Pojďte se s námi tedy na to podívat.

Vtip

Ahoj mami, náš skautský vedoucí nám povídal, aby jsme napsali rodičům, jestli jste jako viděli ty záplavy v telce a máte o nás strach. My jsme všichni v pořádku. Jen nám to odplavilo jeden stan a dva spacáky. Naštěstí, nikdo z nás se neutopil, neboť jsme právě byli na horách a hledali jsme Jožu. Víš co, prosím tě, zavolej Jožově mámě a řekni jí, že je Jožo v pořádku. Teď nemůže psát, protože má ruku v sádře.
Taky bylo super, jak jsme jezdili v záchranářském džípu. Ale Jožu by jsme v té tmě asi nikdy nenašli, kdyby nebylo těch blesků. Náš skautsky vedoucí se na Jožu hněval, protože šel na túru sám a nikomu nic neřekl. Jožo tvrdí, že to řekl, ale bylo to zrovna v době toho požáru, takže ho nikdo neslyšel…

Celý vtip pod tímto textem.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře