Velké dědictví po Janě Hlaváčové: Co všechno dostala její vnučka?Anička Dvořáková, dcera známých hereckých osobností Jiřího Dvořáka a Báry Munzarové, nedávno přišla o svou babičku Janu Hlaváčovou, která bohužel zemřela ve věku 85 let. Přestože tato ztráta pro ni byla bolestivá, Anička se s ní dokázala vyrovnat. V této těžké době však babička Jana neopustila Aničku naprosto bez něčeho – zanechala jí dědictví, které pro ni má mimořádnou hodnotu a na které s hrdostí vzpomíná.

Jak to bylo?

Anička Dvořáková je talentovanou mladou ženou, která se proslavila nejen díky své přítomnosti na sociálních sítích, ale také svými vystoupeními v seriálu „Eliška a Damián“. S hereckými schopnostmi jako vyznění rodinné tradice, kterou zdědila po své babičce Janě Hlaváčové, dědečkovi Luděku Munzarovi a svých slavných rodičích, se Anička rozvíjí v rámci divadelní společnosti svého nevlastního otce Martina Trnavského.

Anička vzpomíná na svou babičku s láskou a úctou, neboť pro ni byla inspirací a vzorem. I když už není mezi námi fyzicky, stále žije v Aniččině srdci. V rozhovoru pro Showtime na Primě Anička řekla: „Mám pouze ty nejlepší vzpomínky na babičku. I když již odešla a je teď nahoře s dědou, cítím ji stále blízko. Jsou mi užitečné tyto myšlenky, které mi pomáhají se vyrovnávat s touto ztrátou. A jsem vděčná, že jí už není nic zlého.“

Pokračujte do galerie

 

 

 

 

Komentářů

komentáře