Účastníci Survivor Česko Slovensko 2024? Budete překvapeni.Za pouhé dva týdny se spustí do akce již třetí série oblíbené trosečnické reality show Survivor 2024. S první epizodou odvysílanou 27. února 2024 na platformě Voyo a následně o týden později, 5. března 2024, i na hlavním kanálu televize Nova, se fanoušci mohou připravit na další dobrodružství plné napětí a strategie.

Na Slovensku se bohužel show na TV Markíza ani na jiných slovenských televizních kanálech neobjeví; její dostupnost bude omezena pouze na slovenskou verzi video portálu Voyo.sk. Televize Nova nedávno zveřejnila seznam celebrit, které se letos účastní. Celebritní tým, označovaný jako TITÁNI, se postaví do boje proti týmu civilních hráčů, nazývaných LOVCI.

Dva kmeny

Mezi oficiálně oznámenými celebrity jsou například Ornella Koktová a Ivana Jirešová, a nechybí ani Rachel ze srdíčkové show Love Island. Nicméně, mezi chybějícími jmény se nachází Jiří Langmajer, který opětovně odmítl nabídku na účast, stejně jako loni. Tuto skutečnost jsme vás informovali již před několika dny.

Očekává se, že oficiální seznam celebrit druhého týmu LOVCŮ bude zveřejněn zítra nebo v následujících dnech. Pokud jste ještě nezachytili jména celebrit z týmu TITÁNŮ letošního Survivor 2024, můžete si je přehrát v následujícím videu. Sledujte, jak se budou tyto osobnosti potýkat s výzvami, intrikami a nečekanými událostmi na opuštěném ostrově, kde každá chvíle přináší nové napětí a dramatické zvraty.

Pokračujte do galerie

 

 

 

 

Komentářů

komentáře