Top 10 TikTokerů v ČRBěhem období lockdownu se aplikace TikTok stala jednou z nejpoužívanějších aplikací nejen mladší generace. Dříve byla kvůli tanečkům a nakrucování před kamerou odsuzována, ale stále více lidí tomu začíná přicházet na chuť. Proč? Inu, ono to nemusí být jen o tanečcích, záleží na tom, co se vám bude líbit, a jakým videím budete dávat likes. Na základě toho se vám pomocí propracovaného algoritmu vytvoří tzv. FYP (For You Page), kde se vám budou zobrazovat pouze ten druh videí, který vám bude vyhovovat.

Proto je tak populární, protože tam můžete sledovat jak videa o vaření, tak konspirační teorie k vašim oblíbeným seriálům, rady o zdobení interiéru nebo různé challenge. A zde právě přichází řada na naše TikTokery. Kdo to vlastně je? Jedná se o člověka, který má na této aplikaci zřízený účet a přispívá tam svými videi. Aby se z vás stal populární content creator, musíte vytvářet videa pravidelně, a musí se jednat o zajímavý obsah. Jedině tím si udržíte své fanoušky. Dále se dělají různé spolupráce, ve kterých si dva a více TikTokerů spolu natočí videa a dají možnost tomu druhému získat více fanoušků tím, že to video pak přidají na svůj účet. Je to dřina, a rozhodně to není práce pro každého.

Čím jsou tito TikTokeři tak populární a proč jsou v TOP 10?

Ačkoliv to vypadá jednoduše, za každým úspěchem většinou bývá dlouhá cesta. Všechny celebrity začínali stejně, s pár desítkami fanoušků, které se jim povedlo mnohonásobně zvětšit. Povedlo se jim to díky zajímavému obsahu a videím, které očividně oslovily většinu uživatelů. Když se vám podaří být opravdu hodně úspěšní, můžete na tom vydělávat. Třeba taková Charlie d’Amelio, není ještě ani zletilá, ale patří k nejznámějším lidem na světě a denně si vydělá i miliony za svoji aktivitu na sociálních médiích. Jací jsou nejslavnější TikTokeři v ČR?

Pokud tě to zajímá, mrkni do galerie!

 

 

 

 

Komentářů

komentáře