Tento účes z TikToku chce teď mít každá! Líbí se ti?Všichni asi víme, o jakou aplikaci se zde jedná. TikTok patří k jedněm z nejpopulárnějších platforem dnešní generace. Je to takový novodobější YouTube, na kterém však naleznete videa podstatně kratší než tam. Díky své nenáročnosti a jednoduchosti dnes na TikToku natáčí videa skoro každý. Proto to možná sklízí takový úspěch, protože člověk nemusí být žádný schopný editor, aby si tam taky přidal to své videjko.

Naleznete tam tak rozličný obsah, že si tam opravdu každý najde to svoje. Popularita této aplikace obzvláště vzrostla přes karanténu, kdy nikdo neměl nic lepšího na práci, než trávit čas projížděním své FYP (= For You Page, algoritmus zobrazující vám videa na základě toho, co se vám líbilo). Nyní to má obrovský vliv na generaci dnešních mladistvých i dětí. Proto se není čemu divit, že když se tam objeví určitý druh účesu, za chvíli ho můžete vidět skoro na každém. Během izolace bylo trendy si vlasy svázat do culíku, který pak následně ustřihnete. Bohužel už k tomu nebylo řečeno, že ne všem se to může povést, nebo že tam není žádná záruka dobře vypadajícího výsledku. Je proto moudré si dobře rozmyslet, jestli má cenu riskovat svůj vzhled kvůli tomu, co jsme zrovna viděli na něčím videu.

O jaký typ účesu se jedná?

Ten, o kterém tu teď celou dobu budeme hovořit, je sestřih tzv. na vlka. Jedná se o sexy, ale zároveň ležérní účes, jehož bližší fotky a popis můžete najít v galerii. Je to takový mix sedmdesátých a devadesátých let, který se na léto opravdu vyplatí mít. Vznikl v Jižní Korei, ale své popularity dosáhnul až na TikToku. Na Pinterestu se nyní těší o 88% většího zájmu než dříve, a na Google si ho vyhledalo dokonce o 100% víc lidí než minulý rok. Někdo se ho snaží vytvořit sám doma, ale bude lepší navštívit profesionála, pokud chcete dosáhnout uspokojujícího výsledku.

Jak vypadá a kdo všechno ho nosí? Mrkni do galerie!

 

 

 

 

Komentářů

komentáře