Suché vlasy za pár chvilV zimě máme největší obavu z nachlazení a tak se snažíme chránit před chladem, jak to jde. Čelenky a čepice nám pomohou udržet hlavu v teple, ale nesmíme vyrazit s vlhkými vlasy. Doma i po návštěvě fitness centra nebo plavání tak oceníme především výkonný fén.

V suchu a teple
Už jako malé děti jsme od rodičů slýchali, že musíme být v zimě v suchu a teple, jinak nastydneme. A hlavně nechodit s mokrou hlavou ven, když je zima. Během dospívání jsme sami získali dostatek zkušeností, že se opravdu nevyplatí vyrazit s mokrou hlavou, i když by to byl jen kousek. Umýt si vlasy a jen přeběhnout ke kamarádce do vedlejší ulice může znamenat několik dní v posteli s hrnkem horkého čaje. Po sportu, návštěvě bazénu či sauny jsme i rozehřátí a tak máme pocit, že je menší zima, než ve skutečnosti je. Vyplatí se ale myslet dopředu, nenechat se oklamat chvilkovým pocitem tepla a vlasy si pořádně vysušit, abychom zbytečně neriskovali nachlazení a rýmu. Fén dokáže naše vlasy usušit rychle a šetrně a ochránit nás tak před nastydnutím.

Za pár minut hotovo
Většinou máme doma nějaký malý, přenosný fén, kterým trvá vysoušení vlasů velmi dlouho. Největší problémy pak mají ti s dlouhými a hustými vlasy, kdy je k jejich usušení potřeba opravdu kvalitní a výkonný fén. Při sušení vlasů je však potřeba bát i na to, abychom je zbytečně horkým vzduchem nevysušovali. Profesionální fén Orava má funkci ionizace, která umožňuje rychlejší sušení, redukuje statickou elektřinu a zabraňuje poškození vlasů. Dva stupně rychlosti proudění vzduchu a tři stupně teploty vzduchu zajistí šetrné vysušení vlasů během několika chvil. S využitím nástavců pro zvětšení objemu nebo naopak koncentraci vzduchu můžete dokonale upravit svůj účes, pomoci může také tlačítko COOL pro okamžité ochlazení vzduchu. Kabel o délce 2,2 metru postačí i ve velké koupelně.

Pohodlné a rychlé usušení vlasů oceníte nejen v zimních měsících, ale kdykoli potřebujete upravit své vlasy. Snadná manipulace a výkon pomohou netrávit příliš mnoho času při vysoušení vlasů po koupeli nebo sportu.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře