Sdílet Tweet

Nejhorší situace při kterých byste svého spolubydlícího nejraději zabili.

Nejhorší situace při kterých byste svého spolubydlícího nejraději zabili.

Máte nebo měli jste někdy spolubydlícího? Pokud studujete na střední škole a bydlíte dočasně na intru, moc dobře víte, o čem bude dneska řeč. Pokud jste už vysokoškolák a bydlíte na kolejích, tak tam věříme, že probíhají už o něco brutálnější vtípky. Nicméně, pořád jde o to stejné, máte rádi svého spolubydlícího, nebo byste ho nejradši zabili? Prostě situace, které nikdo nemá rád.

Poznáváte se?

V některých situacích jste již možná byli. A pokud ne, tak Vás třeba čekají. A nebo taky ne. Podívejte se na všechny fotografie níže do naší fotogalerie. Napište nám do komentářů co jste již zažili.

Komentářů

komentáře