Rána pro Soukupa! Soud mu obstavil majetek! Co s ním bude?Jaromír Soukup a jeho finanční problémy jsou veřejnosti dobře známé a upoutávají pozornost médií. Soud nedávno vydal rozhodnutí o zákazu nakládání s majetkem jak Jaromíra Soukupa, tak jeho společnosti Médea. Tato opatření jsou důsledkem dluhu, který Soukup má vůči společnosti Havas Media Czech Republic. Tento článek se zaměřuje na současnou situaci Jaromíra Soukupa, jeho finanční obtíže a možné důsledky této situace.

Jak to nyní je?

Obvodní soud pro Prahu 4 rozhodl, že Jaromír Soukup a jeho společnost Médea jsou omezeni v nakládání s majetkem. Důvodem k tomuto opatření je vysoký dluh Jaromíra Soukupa vůči společnosti Havas Media Czech Republic. Soud zakázal disponování různými typy majetku, včetně pozemků, společností a bytů, včetně luxusního bytu syna Soukupa!

Podle informací Deníku N vlastní společnost Havas Media Czech Republic 60% podíl v Médea, zatímco zbývajících 40% drží Soukup. Dluh Jaromíra Soukupa se odhaduje na 127 milionů korun. Toto soudní rozhodnutí výrazně ovlivňuje Soukupovu současnou finanční situaci.

Pokračujte do galerie

 

 

 

 

Komentářů

komentáře