Předělali více než 400 let starou stodolu k dokonalosti.Tohle je naprostá nádhera. Tyto neuvěřitelné obrázky před a po dokazují, jak se i zchátralá stodola, stará více než 400 let, dá změnit na luxusní domov. Stavba ze 17. století na opuštěné farmě byla v devastujícím stavu. Developer Mark Parmenter se ji rozhodl předělat na kolosální objekt. Stodola byla zrezivělá a v katastrofálním stavu. Během dvou let ji avšak přeměnily na luxusní domov v hodnotě několika milionů. Pod rezavým exteriérem byly trámy v zachovalém stavu.

Precizní práce

Developer Mark o stavbě řekl: „Jak můžete vidět, stavba byla zvenčí opravdu ve špatném stavu. Trámy se však zachovali a rozhodli jsme se je ponechat. Cihlové zdi jsme vyměnili za překližky a stavba dostala i vlnitou střechu a železnou dlažbu. Jsme přesvědčeni, že trámy pocházejí ještě z konce 16. století, kdy bylo zvykem, že ze zbořených domů se materiál znovu použil. “ „V této bradži funguji již 15 let, ale toto byl můj první projekt tohoto druhu. Jsem velmi hrdý na výsledek. “ Luxusní dům obsahuje čtyři ložnice, dvě otevřené místnosti, tři koupelny a dvojitou garáž. Samotný dům se nachází na venkově necelou hodinu od Londýna. Přeměna stodoly v Greywelli trvala dva roky a zahrnovala kompletní výměnu vnější části.

Realitní makléř Chris Nicklin, který tuto nemovitost prodává, o stavbě řekl: „To, když se podíváte na fotky předtím, dodává domu jistou jedinečnost a je úžasné se dívat na to, jak vypadá stará stodola teď. Atraktivita samotné budově dodává i fakt, že se developer rozhodl ponechat charakteristické rysy budovy a nesnažil se ji změnit, ale spíše jí přizpůsobit. “ „Objekt je zároveň umístěn v okolí, které se staletí neměnilo a dodává budově jistou autentičnost.“ Podívejte se  na celou stavbu blíže do naší fotogalerie níže.

 

loading…


 

 

 

 

Komentářů

komentáře