Povedený nebo už přeplácaný tuning Škoda Octavie II? Podívejte se na celou galerii.Ty doby, kdy byl takový tuning v módě jsou už pryč, ale stále se najde někdo, kdo svého „miláčka“ vymazlí tak, že nevíme jestli je to k smíchu a nebo k pláči.Na Slovensku je na prodej Škoda Octavia druhé generace, která své původní tvary už dávno ztratila. A to doslova.

Líbí se tohle ještě někomu?

Pokud jste fandové klasické octavie, tak se radši nedívejte. Pokud jste ale také lehkými masochisty, pak se nad inzerátem a fotkami budete za břicho popadat. Tedy jen do chvíle, než vám dojde, že to prodejce myslí smrtelně vážně. To ten úsměv tak trochu ztuhne na tváři. To nám věřte.

O co jde?

Internet pobláznil jeden inzerát se ze Slovenska. V inzerátu se vám představí modrá Škoda Octavia II z roku 2008. Pod kapotou má dieselový agregát TDI o objemu 1,9 litru, který na přední kola posílá výkon 105 koní. Najeto má 120 tisíc kilometrů a prodejce si ji cení na 13 tisíc eur, tedy 335 400 Kč. Podle prodejce auto nikdy nejelo v zimě, majitel používal jen prvotřídní paliva a aditiva a na STK mu jsou většinou naměřeny hodnoty lepší než mívají jiná auta stejné kategorie. Klasika. No, ale po tom, jak uvidíte auto v galerii, tak jistě zpozorníte. Přeplácaný vzhled, díly jak z vietnamské tržnice a cena jak za nové auto. No posuďte sami níže v naší galerii…

loading…


 

 

 

 

Komentářů

komentáře