Péče o zákazníka na nejvyšší úrovniPokud patříte k těm, kteří se zdráhají navštívit klasický kamenný sexshop máme pro Vás ideální alternativu. Víme, že to pro mnoho lidí nemusí být příjemné. Z tohoto důvodu je možnost navštívit online obchod SEXIO, nejdiskrétnější sexshop.

Soukromí

Nemusíte se bát, že někdo pronikne do vašich tajů a soukromí. Nikdo nevidí, co si právě prohlížíte, a tak si bez ostychu vyberete ze široké škály produktů. Od luxusního erotického prádla, po nevšední erotické pomůcky v elegantním designu pro muže i ženy. Každý si může vybrat to, co je mu vlastní a příjemné. Vše je diskrétně zabaleno tak, aby nikdo z vašeho okolí nepoznal, kdo vám zásilku poslal, a co se v ní skrývá. Na zásilce nenajdete žádné naše logo, žádnou adresu webových stránek. Můžete být naprosto v klidu, pokud zásilku převezme někdo z Vašeho blízkého okolí. Pokud mu to tedy sami neprozradíte.

Expedice

Rychlost expedice je velkou prioritou a veškeré objednávky jsou vyexpedovány v nejrychlejším čase ke spokojenosti každého zákazníka. Sexio je vám schopno doručit jakékoliv zboží za výrazně levné poštovné, a to již od 100 Kč. A pokud si vyberete více zboží, cena poštovného klesá. Při ceně nad 1499,- Kč je dokonce poštovné zdarma.

Objednávka

Vzhledem k tomu, že si eshop zakládá na rychlosti odeslání zboží, tak téměř vždy je na skladě  více jak 95 % produktů. Každý balíček je originálně a vkusně zabalený, a po jeho otevření vás příjemně naladí vůně skrytá uvnitř.

Ke každé objednávce z eshopu, kde naleznete spoustu originálních vytvořených erotických pomůcek a produktů, obdržíte malý dárek (brožurku s užitečnými radami a inspirací pro vás a vašeho partnera či partnerku).

Erotická hra

Spokojenost zákazníků je důležitá. Jako bonus si můžete vyzkoušet zábavnou sexuální hru pro heterosexuální a homosexuální páry s názvem Dares of joy. Nejen zákazníci si ji mohou zahrát bezplatně a z pohodlí domova. Ve hře naleznete vše od předehry, až po extrémní erotické situace plné napětí a vzrušení.

Stačí jen, aby si každý z páru vytvořil svůj vlastní účet. Jeden hru založí a ten druhý se k ní připojí. Počet úkolů záleží jen na Vás. Nicméně maximum je nastaveno na 20 úkolů. Každý má vždy maximální limit na splnění úkolu a to činí hru ještě zábavnější. Hra obsahuje i skryté úkoly či několik dalších módů. Všechny úkoly sestavila komunita sexshopu, která se nebála hříšných myšlenek. Bude to jen začátek Vaší cesty v sexuálním pokušení a možná si vyberete něco, co milostné hrátky pozvedne ještě na vyšší úroveň.

Tým Sexio se vždy snaží o maximální diskrétnost, ctí morální zásady a o zákazníky pečuje s respektem a láskou.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře