Toto jsou nejděsivější a nejzvláštnější hroby z celého světa!V dnešním článku se budeme bavit o hrobech z celého světa, ale jen tak obyčejné hroby to nebudou. Můžeme spekulovat o tom, jestli takové hroby jsou originální, anebo jestli jsou dokonce prokleté! Bude to zajímavé, tak pokračujte ve čtení tohoto článku. Určitě každý by si přál zůstat i po své smrti originální osobou. Taky je dost lidí, kteří si zapíšou svůj požadavek na to, jak chtějí po smrti odpočívat, na jakém místě a tak dále. Dokonce tyto věci navrhují i přes život. A teď tedy jdeme k věci. Představujeme vám unikátní hroby z celého našeho světa. Jsou to podle vás neobvyklé památky historie, anebo prokleté hroby? No, však se na to podívejte a posuďte.

Hroby, které děsí

  1. Hroby upírů a zombie Když byli viktoriánské doby, tak legendy byly o černé magii a zombií povstávajících z hrobu dost populární. Byli tak moc silné, že nad hroby byly vyrobeny takové speciální klece, a to jen proto, aby nemohli utéct. Taky to mělo druhý účel a to ten, aby hroby byly chráněny před zloději. Zloději hrobů vyloupili nejen nějaké šperky, ale i části těla, které na lékařské univerzitě ochotně chtěli zakoupit!
  2. Památník Inez Clarke Tohle byl dost bohatý památník jedny šestileté dívky, která se jmenovala Inez Clarke a zemřela v roce 1880. A tento hrob, kde je dívka pohřbena, tak místní lidé tvrdí, že je hrob dost strašidelný. Zprávy mluví o duchu dívky, která takto pohybuje ve večerních hodinách na místě hřbitova. Proto je také socha schovaná skleněnou krabicí. Je u toho ještě jedna verze a to ta, že má údajně ochraňovat historickou památku.
  3. Skromnost po zbytek mého života Muž, který se jmenoval Billy Wilder, vlastně Samuel Wilder, tak byl narozený 22. června 1906 v Suchě a zemřel 27. března 2002 v Los Angeles. Muž také je americký režisér, scenárista a producent filmů, který dosáhl značného úspěchu v Hollywoodu. To klobouk dolů za takové úspěchy. Také byl tvůrcem klasických hollywoodských snímků představujících různé filmové žánry! A teď taková otázka. Co si myslíte, že na tomhle hrobu najdete? Pokud netušíte, tak pokračujte a hned se to dozvíte. Co můžeme tedy najít na jeho náhrobku za text? Najdeme tam dost stručný popis „Jsem spisovatel, ale nikdo není dokonalý.“ Chápete to? Doufáme, že vás tento článek zaujal. A pokud chcete vědět více, tak pokračujte na další stránku.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře