Nafotila, upravila, nechala si zaplatit a dělala jakoby nic. Tento výsledek poslala zákazníkovi.Takový ten pocit, když si z Vás někdo dělá srandu. Někdy se stává, že úprava fotografií ve Photoshopu může zajít za hranu únosnosti, a když je snaha tyto editace zachránit, často se věci pokazí ještě víc. Důkazem by mohly být i rodinné portréty, jejichž šest ukázek na svém Facebooku sdíleli Pam a Dave Zaringovi. Tyto fotky se obratem staly okamžitě virálními. A to doslova.

Proč to tak udělala?

Zaringovi si totiž najali profesionální fotografku, jejíž jedno focení podle inzerátu stojí i 250 dolarů, což je více než 5 tisíc korun. Konečný výsledek, který jim zaslala, však skončil obrovským fiaskem.

Co na to napsal?

„Tohle není vtip! Zaplatili jsme si fotografku, která o sobě tvrdila, že je profesionálka,“ uvádí Dave. „Podívejte se na reálné fotky, které nám zaslala. Řekla, že stíny na našich obličejích byly v jasném slunečném dni hodně výrazné a také že ji její profesor nikdy nenaučil retušovat fotografie. Takhle jsem se letos ještě nezasmál.“

Podívejte se na tyto fotky níže do naší fotogalerie.

loading…


 

 

 

 

Komentářů

komentáře