Muž vyhrál 8 miliard korun v loterii, ale provozovatel mu ji neuznal! Má na to právo?Hazardní loterie patří mezi oblíbené formy zábavy po celém světě. Denně mnoho lidí doufá v to, že se jim podaří vyhrát jackpot a změnit tak svůj život. Avšak co se stane, když se výhry nedostane kvůli chybě v číslech? To se nedávno stalo jednomu hráči v Washingtonu.

John Cheeks je dlouholetým nadšeným hráčem loterie, který často tipuje čísla podle narozenin svých blízkých. Tentokrát se rozhodl vsadit na Powerball a vybral si pět čísel od 1 do 69 a jedno dodatečné číslo od 1 do 26. Své sázky podal a očekával výsledek losování.

Jak je to možné?

Bohužel John přišel o přímý přenos večerního losování, takže se rozhodl zkontrolovat výsledky online. K jeho velkému překvapení zjistil, že vyhrál jackpot v hodnotě 340 milionů dolarů, což odpovídá přibližně 8 miliardám korun!

S velkou radostí okamžitě zavolal svému kamarádovi a společně oslavovali jeho obrovský úspěch. John rychle vyfotografoval stránku s výsledky a šťastně odešel spát s představou, že se stal miliardářem.

Článek pokračuje v galerii níže

 

 

 

 

Komentářů

komentáře