Úspěšní lidé na TIKTOKU@geybn pravým jménem Jan Havel je český influencer, videobloger. Na platformu TIKTOK začal natáčet v květnu tohoto roku.
Je považován za českého Tiktokera, tedy osobu tvořící prostřednictvím hudební aplikace TikTok. Tvoří videa, kde se tancuje, zpívá, nebo jiným způsobem baví ostatní prostřednictvím sociální sítě a aplikace Tik Tok, dříve pojmenované Musical.ly

Jeho záliby jsou cvičení, natáčení s kamarády na TIKTOK, trávení čas s rodinou a rád sportuje. Málokdo to ví, ale @geybn jezdil závodně na freestyle koloběžce po dobu 5ti let a vlastní úspěšné meme stránky na instagramu. Baví lidi nejen na TIKTOKU, ale i na platformě instagram. Volný čas tráví v posilovně, točí zábavné videa a určitě nesmí chybět rodina a přátelé. Na platformě tiktok už má něco málo přes 100.000 sledujících. Patří mezi TOP 30 tiktokery na české scéně. Jeho nejúspěšnějsí video má skoro 3.000.000 zhlédnutí. Nedávno se stal součásti skupiny WELOVEFUN. Skupina WELOVEFUN je 1. organizace českých a slovenských TikTok tvůrců.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře