Kvalitní příslušenství pro manipulační techniku za rozumné cenyHledáte-li spolehlivého dodavatele příslušenství či náhradních dílů pro manipulační techniku, je vhodné obrátit se na takovou firmu, která má široké portfolio. Takovým příkladem je třeba firma ČEMAT, která dokáže pokrýt celou českou i slovenskou republiku. To je zajištěno zejména s ohledem na širokou síť obchodních zástupců. Jsou zde také sklady, kde lze zboží odebírat. Důležité je, aby v sortimentu dodavatelské firmy nechybělo zastoupení světových výrobců renomovaných značek, což zde rozhodně najdete.

Přídavná zařízení pro VZV

Vysokozdvižné vozíky jsou komplexní technika, která zajišťuje, a hlavně také zjednodušuje a zefektivňuje přepravu nákladu třeba v rámci výrobních hal, skladů apod. Je potřeba se na tuto techniku za všech okolností spolehnout, ale je důležité ji mít také správně vybavenu s ohledem na úkony, které s technikou provádíte. V tomto ohledu existují přídavná zařízení, mezi která patří třeba:

  • Čelisti na role nebo balíky
  • Čelisti na bílou techniku
  • Boční posuvy

Ale celá řada dalších přídavných zařízení. Můžete si například vybrat lopaty na VZV, které mohou být mechanické nebo hydraulické. Ty se umisťují na nosné vidlice vysokozdvižného vozíku a slouží k tomu, aby vozík mohl přemisťovat sypké materiály. Tato zařízení lze přitom uzpůsobit podle potřeb zákazníka, mohou tedy mít různý objem i různou nosnost.

Náhradní díly

Pro vysokozdvižné vozíky existuje také široká paleta náhradních dílů. Některé díly podléhají běžnému opotřebení a čas od času je nutné je vyměnit. Mezi takový typický díl patří sedadlo. Můžete si třeba pořídit sedačku Grammer, která nabízí mechanické odpružení. Lze si nastavit také její požadovanou nosnost, a to v rozsahu od 50 do 120 kg. To zajistí, že bude odpružení optimálně funkční. Tuto sedačku lze dále nastavit v podélném směru, nabízí praktický design s čalouněním z PVC v černé barvě. Na přání lze dodat bezpečnostní pás.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře