Kazma a Prostřeno. Bylo to tak jak to skutečně Kazma ukázal?Mnoho z Vás již jistě vidělo díl Prostřena, kde se objevil podivín Karel ,který o sobě prohlašoval, že trpí Tourettovým syndromem. Už od začátku se zdálo, že tu není něco v pořádku.

A nebylo.

Světe div se, opět si novináři lámali hlavu s aktuálním děním a opět za vším stojí Kazma se svým týmem. Dostat se do Prostřena nebylo podle bavičových slov těžké. Stačilo sehnat dostatečného exota, nebo si jej vytvořit. A tak Kazma sáhl po svém starém známém Karlu Ondrkovi, který je hercem. Stačilo pár vychytávek, jako je handsfree, pod kterým se skrývalo sluchátko, se kterým mohl tým One Man Show komunikovat. Dále tepláky, nedbalý vzhled, výstřední chování a máme tu člověka pro televizi jako dělaného.

Po celý týden jste v Prostřeno mohli sledovat, jak Karel šílí, hádá se s Pavlem a rozbíjí věci kolem sebe. I prohlídka jeho bytu stála za to. Rybičky ve vaně, slepice jménem Babiš a erotické fotografie důchodkyň. A vše, jak se dnes ukázalo, řídil zpoza poloprůhledného zrcadla Kazma!

Jak skutečně funguje prostřeno?

Před natáčením došlo k úpravě 4+1 bytu na 2+1. Do místností byla umístěna dvojice polopropustných zrcadel, zazděny vchody a Kazma společně s týmem čekal v druhé místnosti až skončí 14 hodin natáčení. One Man Show crew připravila vychytávky, jako je oboustranná trouba, která vedla do bytu. Kazma tak mohl do kuchyně Karlovi posílat hotová jídla a vyměňovat jeho blafy za produkty michelinských kuchařů. Na přípravě jídel se podílel i Roman Vaněk známý z pořadu Jídlo s.r.o. a do bytu do okna v Kazmově pokoji byl skrze kladku posílán box s jídlem. Ničeho si nevšiml ani štáb, ani soutěžící. Jediný, kdo vše poznal a ohodnotil objektivně byl soutěžící Amos a bez emocí hodnotila i paní Jana. Kazma dokázal, že jde v Prostřenu jen o parodii, kde o skutečné vaření nejde a nikdy nešlo.

Co je zajímavé?

Kazma většinou dokáže oklamat všechny. Tedy i Vás. Vše je tak dobře sehrané a vše tak záhadně klapalo, že je to trochu podezřelé. Ano, hodnotíme kladně pro co video vzniklo. Jedná se o dobrou věc a lidé by o tom měli vědět. Ale nepřijde Vám to divné. Televize Prima v tom totiž jela nejspíše také. Jen dělala takového malého sparingpartnera. Ale televizi to nevadilo. Věděla, že tohle se dostane daleko a Prostřenu trochu pozvedne zašlou slávu. A tak hráli s Kazmou tu jeho hru. Hru, které jste součástí Vy …

Podívejte se do naší fotogalerie na důkazy, proč si to myslíme.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře