Kamarádství nebo láska? Jak to bez problémů poznat!Vztahy, koho z nás už někdy nepotrápily. Nedá se objektivně říct, že nevědět, co k vám váš crush cítí, patří mezi tu nejhorší bezmoc, která vás potká, ale pro někoho to tak opravdu je. Když se nám někdo líbí, náš mozek začíná fungovat kompletně jinak. Naše myšlenky se netočí kolem ničeho jiného a nejsme schopni naši mysl odpoutat od přemýšlení o našem vyvoleném. Říkáme si, jestli nám své sympatie někdy opětuje, nebo jestli ze sebe děláme úplného hlupáka.

Bohužel to nikdy není tak černobílé. Když jsme zamilovaní, vnímáme věci jinak, a všímáme si i úplných maličkostí. Třeba například okamžitě zpozorujeme, když se náš crush dá do řeči s jinou holkou, analyzujeme, jak šťastně se u toho tváří, atd. Cokoliv co udělá, je ihned dopodrobna rozebráno a zhodnoceno. Je tedy velice složité si během období zamilovanosti udržet chladnou hlavu. Ti emotivnější z nás se dokáží nad tímto trápit i celé hodiny, projíždět si dokola veškeré události s ním spojené, a říkat si, co se tam stalo špatně. Na to je jen jedna rada. Klid! Ať už si budete nad svou situací zoufat sebevíc, nikdy to neovlivní jeho pocity k vám. Ba naopak. Je i možné, že potom co se hodíte do klidu a nebudete tak tlačit na pilu, stanete se pro něj mnohem atraktivnější, a tím pádem je i větší šance, že vaše city opětuje.

Rozpoznat smíšené signály někdy může být těžké

Další háček je, že někdy se nám zdá, jak se všechno úžasně rýsuje, jenomže potom nás čeká brutální zklamání. Většinou to je kvůli tomu, protože náš crush naše flirtování nepochopí, a má pocit, že se jedná o kamarádské pošťuchování, tudíž nám to stejnou mírou vrací. My jsme šťastní, že kdovíjak nám naše snaha nevychází, ale když pak zjistíme, že z jeho strany se o žádnou romantiku nejedná, je to opravdu nepříjemný pocit.

Jak poznat, že se jedná o lásku a ne kamarádství? Mrkni do galerie!

 

 

 

 

Komentářů

komentáře