JoJo Siwa: příběh skrývající se za dětskou hvězdouJoelle Joanie, známá převážně pod svou přezdívkou JoJo Siwa, se v dnešní době řadí mezi populární tvůrce a nadané tanečníky. Navzdory tomu, že je jí pouhých 19 let, stihla toho za svůj dosavadní život spoustu.

Do podvědomí veřejnosti se dostala díky taneční soutěži Abby’s Ultimate Dance Competition, kde se umístila pátá. K tancování ji přivedla matka, která v jednom z rozhovorů řekla, že je jí souzeno udělat ze své dcery hvězdu. Malá tanečnice byla vystavena mnohé kritice, ale přesto až do nynějška zůstala velice pozitivní a tanec jí to neznechutilo. Milovala ho a prý v tanečním studiu zůstávala do noci navzdory tomu, že jí byly pouhé 2 roky a ještě neuměla žádné kroky ani sestavy.

Velký průlom zaznamenala po založení YouTube kanálu, který nyní čítá okolo 12 milionů odběratelů. V roce 2018 dokonce uskutečnila svou první koncertní šňůru nazvanou D.R.E.A.M. Od té doby se mnoho událo a JoJo se dostala mezi absolutní špičku slavných dnešní doby. Časopis People tento titul potvrdil, když ji v roce 2020 zařadil mezi 100 nejvlivnějších lidí pro rok 2020. Jednou dělala chůvu dceři Kim Kardashian, která o ní následně napsala, že se jedná o úžasnou osobu vyzařující pozitivismus a radost.

Nečekané překvapení, které s sebou přinesl rok 2021

Na jednom ze svých TikToků zaskočila své fanoušky, když se nepřímo přiznala, že patří do skupiny LGBTQ+. Na videu měla duhovou vlajku a zpívala text „No matter gay, straight, or bi, lesbian, transgendered life, I’m on the right track baby, I was born to survive,“ ze singlu Born this way od Lady Gaga. Definitivním důkazem pak byla fotka, na které držela triko s nápisem Best. Gay. Cousin. Ever., jež dostala jako dárek. Nyní je šťastně ve vztahu s Kylie Prew a podle jejích slov nikdy nebyla šťastnější.

Komentářů

komentáře