Jak sjednat pojištění odpovědnosti?Člověk nežije na pustém ostrově, ale ve společnosti lidí, se kterými se musí denně potkávat, je s nimi v běžné interakci a musí najít způsob, jak s nimi vycházet. I kdybyste byli ti největší lidumilové a měli nervy ze železa, člověku se občas přihodí nemilá okolnost, nešťastná náhoda nebo nehoda, která udělá škodu na majetku a její náprava stojí peníze.

Nikdo si to nepřeje, a přesto se to stává. Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Abyste se těmto nepříjemným stavům vyhnuli, je třeba míti pojistku „pro strýčka příhodu“, respektive pojištění odpovědnosti, které kryje majetkovou škodu, již způsobíte třetí osobě.

Proč ERGO?

Takovou pojistku lze uzavřít on-line a být tak chránění od první minuty od podpisu. Stačí si vybrat ERGO pojišťovnu, zvolit parametry výše odškodnění a kontaktovat centrum pro zákazníky. Bez zbytečné byrokracie vyřídíte veškeré papíry a můžete se těšit na výhody, které vám pojišťovna nabídne. Jedná se ochranu celé rodiny v jedné ceně, nulovou spoluúčast na škodě a platnost pojištění po celém světě.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře