Jak při kurzovém sázení neprodělat kalhotyPokud sledujete fotbal, hokej či jiné sporty, zcela určitě vás již někdy napadlo, jaké by to bylo, kdybyste dopředu věděli, který tým vyhraje. Stačilo by si jen vsadit na jistého vítěze a peníze by se hrnuly. Pochopitelně nikdo z nás nemá křišťálovou kouli, aby dokázal poznat budoucnost se stoprocentní jistotou. I když sportu jistě rozumíte, proti bookmakerům, kteří mají mnohem lepší informace a navíc sestavují kurzy tak, aby byly ve výhodné pro ně, nemáte z dlouhodobého hlediska prakticky žádnou šanci. Ani oni však nemají výše zmíněnou křišťálovou kouli a někdy prostě výsledek zápasu neodhadnou dobře. Na takový zápas se pak vyplatí vsadit, jelikož na vaší straně je nejen pravděpodobnost výhry, ale i vysoký kurz.

Nakloňte pravděpodobnost ve váš prospěch

Na internetu naleznete sázkové servisy, které mají na rozdíl od vás profesionální zázemí a přístup k informacím podobný, jako bookmakeři. Hledají ale zápasy, kde sázkové kanceláře neodhadly kurz správně a tyto zápasy s hodnotou poté nabízejí svým členům. Samozřejmě ani s jejich tipy nevyhrajete vždy. Sázkové poradenství vám však umožní vyhrávat častěji a inkasovat vyšší výhry, což dostane váš účet do plusových hodnot.

Jak najít důvěryhodný a férový sázkový servis

Jedním z kvalitních sázkových servisů je i Sázej s Robem, který si zakládá na transparentním přístupu ke svým členům. Pokud se některého z nich zeptáte, jaké má se servisem Sázej s Robem zkušenosti, pravděpodobně vám potvrdí, že se mu jeho členství vyplatí. Majitelem je bývalý profesionální hokejista se zkušenostmi z USA, který nabízí nejen tipy na hokej, ale i na mnoho dalších populárních sportů. V servisu najdete i sestavené tikety a dokonce také možnost online poradenství během live sázek. Jistě, nevyhrajete vždy, ale budete vyhrávat dost často, aby se vám to vyplatilo.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře