Jak jednoduše odhalíte, komu se líbíte? Přečtěte si víc!Přiznejme si to, toto téma zajímá snad každého. Nejen z důvodu, že každý se po tomto zjištění cítí polichocen, a sebevědomí se s nálezem tajného ctitele zvedá téměř automaticky, ale i z důvodu, že by se mohlo jednat o vzájemné sympatie. Celé téma lásky je neskutečně ošemetné, a mnozí básníci a umělci to vystihují jako jeden z nejsladších a nejkrutějších pocitů, jenž může lidská bytost cítit. Nejsou daleko od pravdy, když se nad tím zamyslíte.

Ne všichni z nás se už setkali se slepou zamilovaností, obsesí se svým crushem, nebo dokonce pravou láskou, ale většina si nějakou emocí podobnou těmto definicím už zajisté prošla. Když si zkusíte vzpomenout, jaké trable vám to přineslo, zkuste si říct, o kolik horší to musí být pro ty, co to prožívají tisíckrát silněji. My si ani nedokážeme představit bolest způsobenou ztrátou spřízněné duše, odhalením nevěry u někoho, komu jsme bezmezně důvěřovali, nebo třeba rozchodem po dlouholetém vztahu. Buď jste to viděli ve filmech, nebo slyšeli od přátel, ale opravdu je to neskutečné peklo si tím projít, a dostat se z toho.

Co dělat, když si nejsme jistí, jestli je náklonost vzájemná?

Přeci jen je ještě jedna forma trýznivého mučení, a to sice nejistota, jak je na tom náš crush vůči nám. Kolikrát máme pocit, že možná tam přeci je jiskra, ale bojíme se jí pokusit rozdmýchat. Většinou nám v tom brání obava o ztrátu vztahu, který s danou osobou máme. Dále také strach z odmítnutí, jelikož přeci jen je někdy lepší si říkat, že možná mezi námi něco bylo, než vědět, že jsme byli jen hlupáci, a situaci prostě špatně odhadli. Láska je holt ošemetná věc, a většinou nám nic pomoct nemůže, ale přeci jen tu jsou určité tipy, které by mohli pomoct situaci alespoň lépe zhodnotit.

Jestli tě zajímají, jdi do galerie!

 

 

 

 

Komentářů

komentáře