Domácí bělení zubů: zabere 10 minut a výsledky překvapí.Kouření, nadměrná konzumace kávy a další podobné zlozvyky se odráží nejen na vašem zdraví. Vidět to často bývá i na žlutavém zbarvení zubů. Jde o problém, kterým jen v Česku trpí statisíce lidí. Řešení je přitom velmi snadné.

Žijeme v jednadvacátém století a metod, jak navrátit chrupu bílý lesk, existuje hned několik. Nemusíte se přitom bát vysokých nákladů ani bolesti.

Na trhu běžně existují prostředky, díky kterým získáte bílé zuby bez nutnosti navštívit lékaře. Vyjdou vás přitom jen na několik stovek. Domácí sada na bělení zubů je výhodné a diskrétní řešení vašich potíží se žlutými zuby.

Obavy opravdu nejsou na místě, z technického hlediska jde vlastně o menší verzi profesionálních přístrojů, které používají odborníci. Vše je bezbolestné, šetrné a bez jakéhokoliv zasahování přímo do zubů.

Stačí trocha světla a zuby mění odstín

Sada na bělení zubů využívá speciální gel a osvit chrupu pomocí UV světla. Studené LED UV světlo aktivuje kyslíkové sloučeniny v gelu, které svým působením účinně bělí váš chrup. Princip je podobný jako u některých bělících zubních past. Díky UV světlu se ale celý proces domácího bělení mnohonásobně zrychluje. Výsledky uvidíte výrazně dříve než u jiných metod.

Každý den strávíte bělením 10 minut a během několika týdnů se váš chrup změní k nepoznání. Změna barvy zubů se projevuje postupně. Viditelný rozdíl můžete pozorovat již po několika použitích. Maximální účinek a skok až o 8 odstínů se projeví v průměru za cca 27 dní pravidelného používání.

 

Hlavní výhody LED sady na bělení zubů:

  • Žádné mechanické působení na zuby – domácí bělení probíhá výhradně pomocí světla a gelu
  • Nezvyšuje citlivost chrupu
  • Stačí 10 minut každý den

S domácí LED sadou můžete  pečovat o bílé zuby i na cestách

LED sada na bělení zubů má v podstatě kapesní rozměry. Není si ji zabalit do kufru například dovolenou nebo na služební cestu.

Ani samotné použití sady není nic těžkého. Zvládne jej každý. Zjednodušeně řečeno jde o speciální druh svítilny, kterou stačí zapnout a příslušnou dobu osvětlovat váš chrup. Neškodné UV světlo už se postará o vše ostatní. Zářivě bílé zuby s LED sadou jsou tak jen otázkou pravidelného používání.

 

 

 

 

 

Komentářů

komentáře