Dobrý nápad pošlete do světa! Poradíme vám jak.Děláte cokoliv krásného, zajímavého nebo inspirujícího? Nenechávejte si to jen pro sebe a pomocí vlastních webových stránek motivujte i ostatní. Začít můžete na webnode.cz, kde si webovou stránku nebo blog založíte zcela zadarmo.

Webnode je celosvětově známý editor webových stránek. Celý systém se dá přirovnat k online prezentaci, kdy si postupnými kroky tvoříte obsah podle vlastních představ. Najdete zde desítky předinstalovaných šablon různých zaměření, které si můžete přizpůsobit dle vaší libosti. Založení účtu trvá jen pár minut a je zcela zdarma. Díky jednoduchému editoru zvládne vlastní webové stránky založit a následně i spravovat opravdu i úplný začátečník. Stačí mít jen základní znalosti používání počítače a připojení k internetu. Pokud si přece jen nebudete vědět rady, česká podpora je připravená vám poradit s jakýmkoliv dotazem.

Jak na to:

1. Zaregistrujte se na webu www.webnode.cz.

 

2. Zadejte název vašeho webu, který chcete vytvořit, e-mail a heslo. Po vyplnění těchto údajů klikněte na „Registrovat a vytvořit nový web“.

3. Vyberte si, jaký typ stránek chcete vytvořit. Vytvořit můžete e-shop nebo webové stránky.

 

4. Zvolte si některou z předinstalovaných šablon různých zaměření. Vybírat můžete ze všech nabízených šablon bez ohledu na jejich pojmenování či zařazení. Jediným důležitým faktorem je, aby daná šablona odpovídala struktuře, barevnosti a vkusu vašeho webu.

 

5. Po zvolení šablony se vám spustí editor a vy se můžete pustit do úprav.

6. Jednotlivé sekce můžete upravovat a přepracovávat, můžete změnit velikosti obrázků i písmen, stejně tak i font.

7. Až budete se vzhledem spokojeni, stačí dát váš projekt publikovat.

 

Příběhy skutečných žen, které vsadily na šablony Webnode

Právě pro svou jednoduchost je Webnode oblíbený u žen a vznikla na něm řada úspěšných projektů.

Markéta Kyzlinková – bodybello.cz

Přemýšlela, co zdravého a zároveň praktického by dala svým kamarádkám k Vánocům. A napadla ji přírodní kosmetika bez chemie. „Říkala jsem si: co můžu sníst, tím se můžu i namazat,“ vypráví Markéta, s čím se vydala na cestu za svou malou manufakturou. Začala vyrábět tělové máslo a pojmenovala ho BodyBello. Nejprve pro kamarádky, pak pro jejich kamarádky a najednou se to rozjelo ve velkém.

Martina Viktorie Kopecká – denikfararky.cz

Slouží jako duchovní Církve československé husitské v kostele sv. Mikuláše na pražském Starém Městě. Blog si založila, aby lidi spojoval. „Je to most, proto ho využívám,“ vysvětluje Martina s tím, že kolik je lidí, tolik je i cest k Bohu. „Každému z nás může vyhovovat jiný náboženský směr. Pro jednoho je tím přesahujícím principem vesmír, pro druhého příroda nebo hudba. Každá taková cesta je ale inspirující. O tom chci lidi přesvědčovat.“

Marie Říhová – coloresmexico.eu

Za projektem Colores Mexico stojí dvě nadšenkyně do přírodního textilu, tkaných výrobků a hodnoty ruční práce, která spojuje kvalitu a krásu. Během společné cesty do Oaxacy na jaře 2018 zjistily Maria a Diane, že mají stejnou vášeň, kterou je mexický tradiční textil. A proto se rozhodly 100% autentické mexické látky a textilní produkty začít nabízet. Kromě samotného dovozu textilu se snaží podpořit a motivovat výrobce k pokračování v této řemeslné tradici, která má v současném světě průmyslové textilní výroby opět čím dál tím větší význam.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře