Bitcoin jako nejlepší investice. Ještě není pozdě vydělat miliony.Dnes pro Vás máme velice zajímavý článek ohledně kryptoměn. Respektive ohledně BTC (Bitcoin). V dnešní době zažívá investice do kryptoměn obrovský boom. Mnoho lidí předpokládalo, že bublina jménem Bitcoin rychle splaskne, ale opak je pravdou. Bitcoin stále roste.

Bitcoin a investice

Bitcoin je internetová virtuální měna fungující od roku 2009. Touto měnou lze velmi omezeně platit v internetu, zároveň slouží jako investiční a spekulativní instrument s vysokou volatilitou. Zjednodušeně řečeno, je velmi nepředvídatelný na krátké úseky.

Bitcoin se v této době pohybuje okolo hranice 10 000 USD (stálé stoupá). Podle mnoha odborníků bude stoupat dále a dále. A není vyloučeno, že se dostane na hranici 100 000 USD. Ještě tedy není pozdě na případnou investici, která z Vás může udělat milionáře. Stačí na tento vlak nasednout včas.

Kde a jak Bitcoin koupit?

Mezi nejznámější a nejbezpečnější způsoby patří největší tržiště s kryptoměnou CoinBase. Naleznete zde i kryptoměny jako Ethereum a LiteCoin. Můžete nakoupit i jen malé množství BTC. Je to na Vás.

Chcete to zkusit? Nic Vám v tom nebrání. BTC tržiště naleznete ZDE

 

 

 

 

Komentářů

komentáře