Bělení zubů, které funguje? Nádherný úsměv nemusí být pouhý senV oblasti dentální hygieny bylo v posledních letech vyvinuto mnoho pokrokových metod, které nám umožňují mít stále zdravé a silné zuby. Není to ale pouze o zdraví našich zubů, ale také o tom, jak naše zuby vypadají. Zkrátka chceme, aby náš úsměv byl vždy nádherný. Nejenže si potom připadáme atraktivnější, ale samozřejmě krásný úsměv může být důležitý také v rámci našeho povolání. Právě s ohledem na vzhled zubů se nabízí možnost bělení. Různé metody však jsou různě efektivní.

Bělíme zuby opravdu efektivně

Možná jste už vyzkoušeli některé produkty na trhu, ale výsledek vás neoslovil. Je to samozřejmě proto, že různé přípravky mohou mít různou účinnost. Možná jste se také setkali s přecitlivělostí vašich zubů na bělení. Je to zejména z těch důvodů, že běžné produkty obvykle vyžadují dlouhou dobu bělení. Můžete si však vybrat bělící pásky, které byly vyvinuty odborníky v USA. Zde mají s bělením zubů dlouhodobé zkušenosti, protože každá hollywoodská celebrita potřebuje mít dokonalý úsměv, a tak rovněž produkty na tamním trhu bývají:

  • Efektivnější
  • S kratší dobou aplikace

Jedno s druhým v podstatě přímo souvisí. Zmiňované pásky z USA totiž postačí aplikovat pouze na 30 minut denně. Běžná kůra v kompletní délce potom trvá 20 dní. Samozřejmě, pokud nemáte zuby tolik zažloutlé, může postačit i kratší doba kůry. Právě krátká doba aplikace znamená, že toto bělení zubů mohou lépe snášet lidé, kterým obecně bělení dělá problémy s ohledem na citlivost jejich zubů.

Obecná doporučení pro bělejší zuby

S ohledem na probíhající kůru bělení zubů je vhodné, abyste také omezili některé aktivity, které jsou spojeny se žloutnutím zubů. Je to zejména problém silných kuřáků, ale také časté pití kávy přispívá ke žloutnutí zubů. A pokud omezíte tyto činnosti, můžete samozřejmě bělení zubů o něco urychlit.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře