Žena, která se 40 let nesměje, aby neměla vrásky. Proč to dělá?Ženy jsou pro svoji krásu udělat doslova všechno. Jistě již znáte nějakou ženu, která má nějakou plastiku. Například plastika prsou je v dnešní době velice oblíbená. Jednou se může stát, že po světě bude běhat většina žen, která má již nějakou plastiku za sebou. A jak jistě víte, tak pro krásu se musí trpět. Některé ženy jsou schopné zajít opravdu daleko. Tak daleko jako třeba se 40 let nesmát, abyste neměli vrásky. A to už je velké obětování, že ano?

Věčné mládí?

Věčná mladá chce být 50- letá Tess Christian, která vymyslela velice zvláštní metodu jak vypadat mladě, ale za to bizarní a extrémní. Prostě se rozhodla, že se nebude usmívat, aby neměla žádné problémy s vráskami.

Tess se takto rozhodla již ve svých 10-ti letech. Od té doby se nikdy neusmála. Opravdu nikdy. Ani například, když se narodila její dcerka. Nyní je Tess 50 let a podle nás vypadá spíše jako mrtvola. Tudíž bysme toto opravdu nikomu nedoporučovali.I když sice moc vrásek nemá, ale nezdá se nám to jako dobré řešení.

Jak Tess nyní žije, proč se tak rozhodla a co plánuje? Podívejte se na to níže do naší fotogalerie. Napište nám poté do komentářů, co si o tomto myslíte. Jestli byste do něčeho podobného šli také. Jestli byste to zvládli. Celých 40 let bez úsměvu.

 

 

 

 

Komentářů

komentáře