Jak získat ZDARMA balení vysoce kvalitních OMEGA3?Bez pravidelného přísunu vitamínů a minerálů by naše tělo nebylo schopno fungovat. Většinu z nich přijímáme denně v potravě. Ne každý má však přehled o tom, které potraviny obsahují potřebné látky a co nám v jídelníčku chybí. Je obecně známo, že je potřeba jíst hodně ryb a luštěnin, ale co když někomu nechutnají? Jak má potom takový člověk dostat do těla vitamíny, jež tyto potraviny obsahují? Odpověď zní – doplňky stravy.

V jaké míře je můžeme požívat?

Není jednoduché se zorientovat v množství a dávkování, jelikož každý jedinec má své potřeby a režim, který mu vyhovuje. Unikátnost trávení, potřeb a výdeje představuje pro dietology pěkný oříšek. Kvůli odlišným návykům nelze publikovat jednu studii, jež by se dala aplikovat na všechny. Proto mnoho lidí musí chodit k soukromým nutričním specialistům a ti jim pomůžou s režimem na míru. To však vyžaduje preciznost.

Spousta lidí si ráda čte lifestyle magazíny, kde se často vyskytují rady typu – jezte maximálně třikrát denně, pokud chcete zhubnout. Ale poslouchat obecné tipy je právě ta zásadní chyba, jakou můžete udělat. Někdo by při třech jídlech denně ani nezvládl fungovat, protože je zvyklý svačit. Někomu zase naopak tento režim vyhovuje a více jídel by už do sebe nedostal. Tak či onak si každý musí najít svou vlastní cestu a držet se jí.

Co jsou to omega-3 nenasycené mastné kyseliny a jak si je tělo vytváří?

To je právě ten háček, tělo si samo tyto kyseliny vytvořit neumí. Na rozdíl od ostatních je totiž můžeme přijmout pouze v potravě. Zdrojem mohou být buď rostlinné, nebo živočišné tuky, takže například výše zmiňované ryby. Pro náš metabolismus jsou omega-3 důležité, proto je třeba dbát na jejich neustálý příjem. Pokud však nestojíte o jídelníček, v němž budou několikrát do týdne zařazeny tučné ryby, zkuste OmegaMarine Premium

 

Tento doplněk stravy obsahuje kvalitní rybí olej z norských lososů a jako zdroj omega-3 Vám výtečně poslouží.

V příbalových letácích vždy naleznete upozornění, že výrobek nenahradí vyváženou zdravou stravu, což samozřejmě platí i zde. OmegaMarine Premium Vám udržování správné hladiny omega-3 pouze ulehčí, ale zcela je nenahradí. Stále je třeba si čas od času mořské plody dopřát, a to navzdory jejich ne zcela nízkých cen.

Vysoká cena kvalitních doplňků stravy

Jelikož se jedná o nejprodávanější omega-3 v České republice a výrobek je kvalitní, odpovídá tomu i cena. Nyní však můžete využít neuvěřitelně výhodnou akci, kdy za zakoupení jednoho balení OmegaMarine Premium zaplatíte pouze poštovné! Na podporu mozku, očí a srdce a udržení jejich normální funkce Vám stačí 2 malé kapsle denně. O potřebnou hladinu omega-3 se tak už nebudete muset starat. A Váš bankovní účet spolu s Vaším metabolismem a imunitním systémem Vám za tuto koupi určitě poděkují.

Získat je můžete ZDE

Komentářů

komentáře